preloader

Сіль технічна для посипання доріг


Головна сторінка Сіль технічна для посипання доріг

Технічна сіль — найбільш дешева серед хімікатів. Основна її перевага в тому, що вона дуже швидко розтоплює лід.

Сіль для доріг, що поставляється ПП «Нобілекс Груп», – технічна сіль (концентрат мінеральний галит) з вмістом NaCl близько 96-98,5%. Наші протиожеледні реагенти відрізняються високим вмістом основної речовини, що дозволяє краще боротися з ожеледицею, плавити лід і сніговий накат, зберігає високу ефективність протягом тривалого періоду часу. Застосовується в якості протиожеледних реагентів для очищення автомобільних доріг і тротуарів. Завдяки невисокій вартості технічна сіль для доріг активно використовується дорожньо-господарськими службами протягом зимового періоду.

 

ПОСТАВКИ ДОРОЖНЬОЇ СОЛІ ВІД ПП «Нобілекс Груп»

Поставки солі для посипання доріг здійснюються нашою компанією усіма можливими способами, з яких замовник вибирає найбільш зручний і вигідний для себе:

  •   Автомобільним транспортом зі складів Ужгорода, можливий самовивіз.

 

  • Залізничним сполученням по території України.

Наші склади завжди містять достатній запас солі, щоб забезпечити своєчасне виконання навіть дуже великих оптових замовлень. При цьому ми завжди висуваємо високі вимоги до якості технічної солі, до дотримання умов її зберігання і транспортування.

У нас ви можете купити дорожню сіль в МКР, навалом або в мішках по 50 кг. Відвантаження здійснюється цілий рік. Ми гарантуємо швидкість доставки і чітке виконання графіка поставок.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНІЧНОЇ СОЛІ ДЛЯ ДОРІГ

Як відомо, ціна технічної солі для посипання доріг залежить від багатьох факторів, а ось принцип дії даного мінералу при високому показнику якості стандартний. Технічна сіль – це реагент, який змушує лід танути в найкоротші терміни. Як це відбувається?

 

При контакті з крижаним покривом або снігом, NaCl негайно починає плавити його поверхню, все глибше проникаючи в товщу льоду і знижуючи точку замерзання снігу. Це є однією з основних властивостей хлориду і тому технічна сіль доречна на будь-яких дорогах, і потреба в цьому реагенті з роками лише зростає.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ

Технічна сіль – реагент проти ожеледі:

  • найбільш ефективний засіб боротьби з льодом на дорогах і тротуарах, перевірений часом і зарекомендував себе як протиожеледний реагент;
  • оптимальне співвідношення ціна/якість (в порівнянні з іншими протиожеледними реагентами);
  • сіль функціонально перевершує інші типи протиожеледних реагентів, вигідно відрізняється значно нижчою ціною;
  • давно використовується в усьому світі, в тому числі в країнах з подібними кліматичними умовами;
  • дозволяє вирішити питання боротьби з льодом в широкому діапазоні температурних режимів;
  • використовується як в чистому вигляді, так і для приготування ПСС (піско-соляна суміш).

Саме тому так активно використовують технічну сіль для посипання доріг і захисту від підвищеного ковзання.

Застосування дорожнього Галіту допоможе вам зменшити аварійність на дорогах та убезпечити людей від падінь і травм на льоді.

У нас можна швидко і вигідно купити дорожню сіль. Бережіть свій час, а питання поставки протиожеледних реагентів довірте ПП «Нобілекс Груп» – кваліфікованому і надійному постачальнику.