preloader

Сіль Кормова


Головна сторінка Сіль Кормова

Кормова сіль для тваринництва

При виробництві кормів, комбікормів, вітамінно-білкових добавок в сучасному тваринництві, засобів захисту рослин та птахівництві нерідко використовується кормова сіль, яка служить в якості мінеральної підгодівлі, багатої на корисні для їх повноцінного зростання і розвитку елементи.

Головна корисна властивість, якою володіє сіль, для тварин полягає в тому, що вона підвищує апетит. Відповідно, тварини не втрачають у вазі, у них правильно розвиваються кісткові тканини, зростає здорова шерсть. Крім того, сіль впливає на підвищення надоїв, а молодим тваринам служить ще і як засіб профілактики від безлічі захворювань.

ПП «Нобілекс Груп» пропонує сіль кормову оптом в широкому асортименті:

Соль кормовая в брикетах
Сіль кормова в брикетах
Сіль кормова в брикетах

Сіль кормова для тваринництва виготовляється з харчової та промислової солі в різних формах: у брикетах, в блоках, зернова, мелена та розсипчаста. Вона призначена як для мінеральної підгодівлі тварин  в зимовий період, так і для цілорічного підживлення тварин, птахів та хутрових звірів на фермах і випасах. При необхідності в кормову сіль можуть додаватися різні компоненти, такі як, цукор, крейда та інші важливі для здорового росту тварин мікроелементи.