preloader

Трохи про нас

ПП «Нобілекс Груп» – Ваш надійний постачальник харчової та технічної солі

 

ОПТОВІ ПОСТАВКИ СОЛІ

ПП “Нобілекс Груп” успішно займається оптовою торгівлею харчової та технічної солі (концентрату мінерального галіту) з 2017 року, за цей період ми увійшли в число лідерів на ринку постачання солі для потреб споживачів, промисловості, дорожніх підприємств та теплоенергетичної галузі.

ЗВІДКИ СІЛЬ

Ми безперервно взаємодіємо з кінцевими споживачами солі, тому чітко розуміємо основні вимоги до якості продукту і схем її постачання. На підставі цих вимог і досвіді роботи з різними виробниками солі наша компанія зосередила свою діяльність на постачанні продукції виробництва ДП «Артемсіль». Цей завод зарекомендував себе як надійний партнер з постачання якісної солепродукціі.

УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК «АРТЕМСІЛЬ»

На території північно-східної частини Донбасу сотні мільйонів років тому на місці мілководного затоки древнього Пермського моря утворилися поклади кам’яної солі. На базі цих природних багатств було створено ДП «Артемсіль», сучасне підприємство з видобутку та переробки кам’яної солі. На сьогодні об’єднання включає в себе п’ять шахт підземного видобутку з повним циклом переробки на солефабриці.

Реалізація кухонної солі комбінатом орієнтована на внутрішній та зовнішній ринки. У першу чергу це Україна та країни Східної Європи. Відвантаження здійснюється залізничним транспортом.

Для отримання необхідної консультації щодо вибору продукції вам допоможуть наші фахівці. Сіль, що поставляється ПП “Нобілекс Груп”,  має високу якість, перевірену часом.

ЧОМУ МИ

Наш пріоритет – стабільні оперативні поставки.

Нами організовано цілорічна продаж і відвантаження харчової та технічної солі

автотранспортом зі складів в Ужгороді та Закарпатській області,

залізничним сполученням в будь-який регіон України.

Купити сіль оптом в ПП “Нобілекс Груп” – означає скористатися досвідом нашої організації для забезпечення безперебійних поставок солі для потреб вашого підприємства за оптовими цінами виробника і узгодженим графіком.

У ЧОМУ СІЛЬ?

Продукція, що постачається нашою компанією, сертифікована і відповідає найвищим вимогам якості. За багаторічний період роботи компанія придбала довіру як надійний партнер у сотень підприємств і комерційних фірм. Запрошуємо наших потенційних клієнтів до ділової співпраці.

ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

Ми здійснюємо поставки солі майже по всій території України, на ціну солі впливає обсяг партії, фасування (мішки по 50-25 кг, МКР по 1 тн або навал), схема доставки. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо максимально вигідні умови в кожному конкретному випадку.

Для точного розрахунку вартості ви можете зв’язатися з нашими менеджерами у будь-який зручний для вас спосіб.

Ви можете замовити швидкий зворотній виклик і ми зателефонуємо вам дуже швидко.